Data

Máte data z transakčních, zákaznických nebo webových systémů a potřebujete se v tom vyznat? Společnosti, které dokáží rychle a efektivně přeměnit svá data na relevantní znalosti, mají konkurenční výhodu. Využijte naše dlouholeté zkušenosti z ČR a zahraničí a získejte lepší přehled o vašich zákaznících díky datům.

Chci využívat data

grafikli rám grafikli banner grafikli banner grafikli banner grafikli banner

Datová analytika

Provedeme analýzu vašich dat a pomůžeme vám z nich získat cenné informace. Využijeme data z různých zdrojů a najdeme v nich trendy, které pomohou vašemu podnikání.

Čištění a transformace dat

Připravíme vaše data do nejlepší formy. Vyčistíme neúplná, duplicitní nebo nesprávně formátovaná data a připravíme je k analýze. Integrujeme data z různých zdrojů, abyste získali čistý a konzistentní zdroj informací.

Reporting a vizualizace

Grafy, diagramy nebo mapy - dobrá vizualizace vám pomůže rychle rozpoznat klíčové trendy. Získáte tak možnost dělat důležitá rozhodnutí a řídit vaše podnikání na základě dat, nikoliv pocitů.

Převod dat mezi různými formáty a systémy

Přecházíte ze starého systému na nový, protože chcete získat nové funkce, sjednotit data, ušetřit náklady nebo zvýšit spolehlivost? Migrace dat je náročným úkolem a výzvou pro většinu podniků, bez ohledu na jejich velikost. Svěřte tuto náročnou činnost nám - odborníkům, kteří mají dlouholeté zkušenosti z ČR i zahraničí. Rozumíme rizikům a zároveň známe osvědčené postupy a nástroje. Ať už potřebujete jednorázovou pomoc nebo chcete celý proces automatizovat.

Cena

750 Kč / hodinu + DPH

Chci využívat data

Chcete začít využívat data?

Rádi si s vámi popovídáme o tom, jak využít vaše data a jak z nich dostat informace, které vám pomohou v podnikání. Je to jednoduchý způsob jak nezávazně zjistit, zda vzájemná spolupráce dává smysl.

Kontaktujte nás

© 2019 – 2022 Colorbee, s.r.o.

Designed by grafikli.cz in Prague